Ceník

Lekce Pilates

Platí pouze na pilates v Hustopečích. lekce trvá 1,5 h

130 Kč

Lekce skupinového cvičení

Jakákoliv lekce Yogy, délka lekce je 1,5 h

150 Kč

Soukromá lekce 1x v jednom týdnu

60-90 min, lekce čehokoliv ušitá na míru vašim potřebám a požadavkům ( yoga, pilates, TRX, Flexi bar, aqua aerobics, cvičení pro těhotné,proti bolestem v zádech ..)

800 Kč

1 Soukromá lekce (2x v jednom týdnu)

60-90 min, lekce čehokoliv ušitá na míru vašim potřebám a požadavkům ( yoga, pilates, TRX, Flexi bar, aqua aerobics, cvičení pro těhotné,proti bolestem v zádech ..)

650 Kč

Dárkový poukaz

Ráda Vám prodám dárkový poukaz jako dárek pro Vaše blízké, vymyslet to můžemk jakkoliv

150- 3000 Kč

Permanentky se nevztahují na speciální akce!

speciální akce= lekce konané v sobotu, maratony či odpoledne s yogou či odpoledne s jiným cvičením, yogové víkendy

děkuji

Ceny platné od října 2019 až do odvolání...

Změna cen vyhrazena..

Soukromé lekce

Cvičíme buď v pohodlí Vašeho domova, a to pokud bydlíte v Hustopečích, anebo ve Starovicích, dostavím se osobně k Vám domů. Pokud jste odjinud na místě se domluvíme.

Sobota je vyhrazena pro odpočinek, takže žádné soukromé lekce ! Jsem občas ochotna udělat vyjímku, cena je ale dvojnásobná...děkuji za pochopení . . .

Pokud se rozhodnete cvčit dvakrát tydně, první lekce bude stát 600kč a druhá lekce v tomtéž týdnu pouze 400 kč. Tím pádem Vám 1 lekce vyjde na 500 kč.

Cvičení

vybírat  můžete ze široké nabídky: Hatha yoga, Detox yoga, ashtanga yoga, Chakra yoga, Kundalini yoga, Power yoga, Yoga pro těhotné, Aqua yoga, cvičení proti bolestem v zádech, cvičení pro těhotné, TRX, Flexi-bar, Klasický pilates, Pilates na baloně, Standing pilates, pilates na židli, pilates pro seniory, Aqua aerobics, Port de Brass, Kalanetika, Afro tance, Fit box, Box aerobics, Step aerobics, Aerobics, posilování, . . .

Pokud cvičíte dva, snižuje se cena lekce za 1 osobu na 400kč (dohromady tedy 800kč). 3os- 350kč/1os. 4 os-250kč/1os.  více jak 4 už se nejedná o soukromou lekci, cenu dohodnem.

Aqua Aerobics

V případě aqua aerobicsu počítejte úhradu za vstup na bazén pro mě i pro sebe. cena lekce se snižuje dle počtu odcvičených lekcí za týden . . .

na týden je to 600kč, kolikrát  mě v týdnu využijete je na vás.

Meditace, Pranayama, zpěv manter
Pokud jste dva snizuje se cena na 400 kč za osobu. pokud jste 3 cena za osobu klesá na 300kč, pokud jste 4 a více, pak už se nejedná o soukromou lekci.