zelený ječmen

Neodpustila jsem si tu publikovat něco, co tedˇ momentálně miluju, piju a užívám si ...

Třeba do Indie jsem se nenechala očkovat a místo toho pila denně tenhle zázrak...

Přijde mi to jako jedna z mála věcí, která je opravdu tolik živá, že vás nabije enrgii, radostí i silou...

doporučuji...

Můžete u mně zakoupit zelený ječmen od Firmy Green ways . . .  Balení na dvě dávky= 1 den,  nebo velké balení 250g. Cena Vám ráda napíši do meilu či sms.

Pro více  info me neváhejte kontaktovat . . .

Ječmen obsahuje celou škálu biologicky aktivních látek, jejichž neúplný výčet uvádí tabulka. Avšak jakákoli z kontextu vytržená účinná látka nebo hodnota jedné mikro- či makroživiny nevypovídá o celkovém přínosu zelených potravin. Důležitá je totiž celková souhra všech látek, nikoliv údaje o hodnotách několika aktuálně módních složek. Ječmen není sbírkou namátkově poskládaných látek. Je dokonalým, přírodou sladěným orchestrem. O hodnotě nápoje rozhoduje nejen složení, ale i forma zpracování. Produkt je zpracováván natolik šetrně, že obsahuje široké spektrum živých enzymů. Díky minutovému sušení ve sprayové sušičce při teplotě max. 31°C zůstává Ječmen GW "živým" produktem. Enzymatická aktivita byla měřena u mnoha enzymů, jako např. u superoxiddismutázy. Pro zachování enzymatické aktivity udržujte balení v temnu a suchu, při přípravě nápoje používejte vodu studenou, nebo maximálně vlažnou a neperlivou. Ječmen GW neobsahuje žádné přísady, jde o zcela čistý přírodní produkt! Vysušená šťáva z ječmene neobsahuje lepek (gluten), není pasterována a je maximálně vstřebatelná..

Užitek Ječmene Green Ways

Ječmen Green Ways je enzymatický nápoj plný biologicky aktivních látek. Představte si mladou rostlinku ječmenné trávy, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a dynamicky roste vzhůru ke slunci. Tento druh energie a vlastností nám rostlinka předává. Sklízena je v období nejvyšší vitality, kdy přímo saje nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce.V tichu svého rostlinného těla zpracovávají základní stavební kameny, které přetvářejí na složitější látky. Ty potom svým tělem předávají nadřazeným životním formám.Nápoj z ječmene můžeme vnímat jako pomyslnou potravino-vou základnu. Jako jsou pevné základy předpokladem úspěšné stavby rodinného domu, jsou zelené potraviny předpokladem bezpečí našeho jídelníčku.Hans Günter Berner v knize "Hladovění nad plným hrncem" vykresluje človíčka, který se cpe, tloustne, ale přesto umírá na nutriční podvýživu... Vyčerpaná půda živí "hladové" plodiny.Ty zase sytí nás, a proto, i přes špeky okolo vlastního pasu, umíráme hlady.

Návod k použití a doporučená denní spotřeba

Dvakrát denně čajová lžička Ječmene GW. Zelené potraviny se užívají ideálně nalačno, tedy 30 minut před jídlem nebo 2 hodiny po jídle, vždy však s nejméně hodinovým odstupem od klasických léků. Zelené potraviny můžeme vnímat jako "koncentrovanou" zeleninu, proto obecně platí, že dávkování závisí na životním stylu uživatele.Předávkování nápojem z ječmene (podobně jako předávkování zeleninou) nehrozí a poddávkování je zbytečné.